The Battle for Middle Earth CLAN

BFME I.

Obdivovatelé fantastické říše Středozemě, je tu pro vás nová hra, která vás tam zavede. A nejen to, jak už samotný název hry napovídá - The Lord of the Rings: The Battle for the Middle-Earth - bude se o ni i bojovat. Real-timová strategie je navržena tak, aby zaujala jak nováčky v žánru RTS, tak hardcorové pařany. Hráči si budou moci vybrat, zda se přidají na stranu dobra anebo zla a budou tak chtít velet jezdcům Rohanu, armádám Gondoru, legiím Mordoru nebo silám Sarumana. Pro obě ze stran je připraveno šest aktů o několika misích. O tom, že se v Battle for Middle-Earth setkáte se známými postavami, vůbec nepochybujte. Jsou zde hrdinové jako Aragorn, Gandalf, Saruman, ad. Každý z nich má své silné a slabé stránky. Tvůrci je také obdařili určitými prvky RPG, takže se svými hrdiny budete moci šplhat po žebříčku úrovní a nabírat nové schopnosti. Co se týče strategické části, je zde i určitý zjednodušený model budování, přičemž podmínky jsou různé pro každou rasu. Obyvatelé železného pasu budou moci využívat stromy, Gondor (Jižní království) bude mít k dispozici farmy, zatímco Mordor (Černá země) nebude mít nic. Všem ovšem bude dostupné zlato, i když ne formou, jaká je obvyklá u jiných RTS, tedy prostřednictvím dolů, ale tak, že se ve hře objeví jednotky nebo budovy, které po sobě v případě zničení zlato zanechají.

New Compressed_zip.bfmeclan.wgz.cz.zip, (1.92MB)

Map Pack pro BFME 1 obsahuje:  minas tirith, isengard, edoras a lothlorien.

                                                          Create by Morgod 

5PXP-BNF6-UVTQ-9GFY-3HQJ
ZAFP-88YT-8JXD-7Q7S-HDZS
1E4C-5P79-3187-65BA-0DEV
5TBB-SUKR-5658-H243-CDEV
2RAA-L72A-EC1B-U094-JDEV
4C55-E8LE-9O74-K217-6DEV
AE8Y-ZHFL-JI3B-A09E-CDEV
HCGY-Z6FY-GNHJ-SGHJ-0HLM
DZDD-8NF6-4DBH-YDFB-0HLM
FEEW-W94S-6DF5-UB46-0HLM
TLV5-VGG9-DFDF-RFFF-0HLM
T7GQ-LZEX-FGHF-PFFF-0HLM
V roce 2475 Třetího slunečního věku vyšla z Mordoru nová odrůda skřetích vojáků. Nazývali se skurut-hai. Měli černou kůži, černou krev, rysí oči, byli skoro stejně vysocí jako muži a nebáli se světla. Skurut-hai měli větší sílu a výdrž než menší skřti a v bitvě byli hroznější. Nsili černé brnění a černou zbroj, vládli dlouhými meči a kopími a štíě nosili Rudé oko Mordoru.
Jako se zplození menších skřetů počítalo mezi největší Melrokovy zločiny, počítalo se vypěstování skurut-hai mezi nejstrašnější Sauronovy. Neví se, jakým způsobem je Sauron vypěstoval, ale dobře se hodili pro jeho zlé záměry. Množili se, rozcházeli se mezi všechny menší skřety a často se stali jejich veliteli, nebo si vytvářeli vlastní odíl, protože skurut-hai byli pyšní na svou zdatnost v boji a menšími Sauronovýmisluhy pohrdali.
Když se množství skurut-hai nečekaně vrhlo na Gondorské kopím a mečem, hnali muže před sebou, dobyli Osgiliath, zapálili jej pochodněmi a zbořili tamní kamenný most. Tak skurut-hai zpustošili nejvetší gondorské město.
To však byl jen počátek díla skurut-hai, protože Temné mocnosti si těchto velkých skřetů cenily a oni se vrhali do zlých činů s velkou vášní. Během Války o Prsten byli skurut-hai mezi vojsky, jež vycházela z Morgulu a Mordoru, a pod korouhví Bíle ruky jich spousty přišli ze Železného pasu do bitvy u Hlásky. Avšak na konci války, když padl Mordor, byli skurut-hai jako sláma v ohni. Když byl totižSauron pryč, blodili s menšími skřety a jinou zlou havětí bez pána, dávali se zabíjet nebo zahánět do úkrytů v hlubokých jeskyních, atam se mohli jedině navzájem požrat, nebo zemřít.           

...kápo