The Battle for Middle Earth CLAN

Trpaslíci

Hrdinové:

Gimli
Tento srdnatý trpaslík dokáže způsobit smrtelné zranění svou jednoručnou vrhací sekerou. Proti boji nablízko dokáže krátký čas zdvojnásobit svou rychlost útoku a útočnou sílu.

Gloin

Gimliho otec, Gloin, se účastnil Elrondova sněmu je právem považován za mocného trpasličího válečníka.

Král Dain

Král Dain vládne Ereboru, horské pevnosti trpaslíků. Je to schopný válečník a velitel - všem, kdo bojují po jeho boku, poskytuje vůdcovský bonus, čímž zvyšuje jejich bojové vlastnosti.

Jednotky:

Ochránci

Jako zářný příklad věhlasné trpasličí odvahy, tento statný válečník brání síně svých předků svou spolehlivou sekerou a štítem.

Vrhači seker

Standardní střelecká jednotka v trpasličí armádě - vrhač seker je obávaným nepřítelem na kratší vzdálenost.

Válečné šiky

Válečníci v trpasličím válečném šiku jsou vyzbrojeni nebezpečnými píkami a soustředí se zejména na zastavení nepřátelské jízdy a netvorů.

Bojový vůz

Zadní část bojového vozu můžete osadit muži z Údolí, povzbuzujícími vlajkonoši, světlem pro odhalení skrytých nepřátel nebo hrozivými vrhači seker. Bojový vůz navíc dokáže házet po bitevním poli zapálené soudky s olejem.

Muži z Údolí

Tito lidští lukostřelci se spojili s trpaslíky za účelem bránit svou domovinu před silami temnoty. Tito lidé jsou z Údolí Landen po Horou Wahtor.

Bořič

Bořič umí prorazit i těmi nejpevnějšími barikádami. Je vybaven plátováním, které do určité míry chrání jeho posádku před šípi a jinými zbraněmi proti obléhání.

Katapult

Tento katapult dokáže vystřelit dva různé náboje najednou. obléhání.

Budovy:

Důlní šachta

Důlní šachta produkuje suroviny a umožňuje přístup k trpasličí síti tunelů. Vaše mez velících bodů se zvýší o 50 s každou důlní šachtou.

Síň válečníků

Ve velkolepé síni válečníků trénují ochránci a válečné šiky.

Střelnice

Na střelnici trénují vrhači seker a také elitní muži z Údolí, které můžete vylepšit ohnivými šípy.

Továrna

Trpasličí válečné stroje, včetně katapultu, bořiče a bojového vozu, se montují v továrně. V továrně také probíhá výzkum vylepšení pro trpasličí jednotky.

Bitevní věž

Tato věž vrhá sekery na útočící nepřátelské jednotky. Můžete ji navíc osadit trpasličími vrhači seker, abyste zvýšili její útočnou sílu.

Výheň

Výheň poskytuje bonus k obnově zdraví všem vojákům v blízkém okolím.

Socha hrdiny

Jednotky, které se shromáždí v okolí sochy hrdiny, obdrží bonus k obraně i útoku. Socha navíc zvyšuje mez velících bodů o 10.

Pevnost

Pevnost představuje centrum trpasličí základny. Můžete ji vylepšit a rozšířit podle potřeby. V pevnosti lze navíc rekrutovat stavitele a hrdiny.

Uzlové místo zdí

Uzlová místa zdí vám umožňují rozšiřovat hradební zdi.